Din lokala mediepartner

Kontakta oss

Du är välkommen att kontakta oss för frågor om hur vi kan arbeta tillsammans och hur vi bäst kan hjälpa ditt företag
Stampen / Kontakta oss

Kontakta Stampen Media

Om du har en generell fråga så kan du använda formuläret nedan eller ringa vår kundservice för att få snabb hjälp. Söker du en specifik person så kan du kika bland våra medarbetare längre ned på sidan!

Kundservice

Här kan du få hjälp med att hitta rätt kontakt, lägga in ett ärende om ett problem du har och ställa allmänna frågor så du känner dig trygg och säker på att allt flyter på som det ska.
Stampen Media AB
405 02 
Göteborg
Polhemsplatsen 5, Göteborg

Social media

Våra duktiga medarbetare

1. Var jobbar medarbetaren du söker?

Titlar kontaktsida
  • Alla
  • Hallandsposten (11)
  • Hallands Nyheter (10)
  • Göteborgs-posten (8)
  • Mölndals-Posten (8)
  • Bohusläningen (7)
  • Nya Varbergsposten (7)
  • Alingsås Tidning (6)
  • alingsåskuriren (6)
  • Kungälvs Posten (6)
  • Kungsbacka-Posten (6)
  • ST-tidningen (6)
  • Strömstads Tidning (5)
  • ttela (5)
  • Lerums Tidning (4)

2. Vad har medarbetaren du söker för titel?

Kategori kontaktsida
  • Alla
  • Medierådgivare (43)
  • Digital strateg (5)
  • Försäljningschef (5)
  • Säljkoordinator (1)
medieradgivarettela
Rasmus Svantesson
Medierådgivare
0709-49 69 04
rasmus.svantesson@ttela.se
medieradgivarettela
Åsa Malmer
Medierådgivare
0739-61 46 06
asa.malmer@stampen.com
hallands-nyheterkungsbacka-postennya-varbergsposten
Kajsa Ekelund
Medierådgivare
0739-61 46 02
kajsa.ekelund@hn.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Moa Lyberg
Medierådgivare
0737-08 16 24
moa.lyberg@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Ann-Sofie Andersson
Medierådgivare
0705-62 43 19
ann-sofie.andersson@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Marie Trollenvik
Medierådgivare
0734-24 55 23
Marie.trollenvik@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
David Lindstrand
Medierådgivare
0734-40 82 12
david.lindstrand@gp.se
digital-strateggoteborgs-postenmolndals-postenpartille-tidning
Rebecka Berlin
Digital Strateg
0733-39 06 90
rebecka.berlin@stampen.com
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Albert Martin
Medierådgivare
0709-85 72 98
albert.martin@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Eva Sommerland
Medierådgivare
070-692 46 64
eva.sommerland@gp.se
digital-strateghallandsposten
Johanna Liljedahl
Digital strateg, föräldraledig
010-471 51 94
johanna.liljedahl@hallandsposten.se
digital-strateghallands-nyheterkungsbacka-posten
Mattias Degermo
Digital strateg
010-471 53 29
mattias.degermo@hn.se
alingsas-tidningalingsaskurirendigital-strateglerums-tidning
Johan Eriksson
Digital strateg
0704977596
johan.eriksson@stampen.com
bohuslaningendigital-strategkungalvs-postenst-tidningenstromstads-tidning
Frida Baldvinsdottir
Digital strateg
0702980137
frida.baldvinsdottir@stampen.com
lerums-tidningmedieradgivare
Nina Olsson
Försäljning
0701482366
nina.olsson@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Trine Benjaminsson
Försäljning
0322-668307
trine.benjaminsson@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Toni Hjortheimer
Försäljning
0322-670024
toni.hjortheimer@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Lisa Malmström
Försäljning
0322-668308
lisa.malmstrom@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Gry Svensson
Försäljning
0322-668306
gry.svensson@stampen.com
lerums-tidningmedieradgivare
Niclas Nicander
Försäljning
0708612194
niclas.nicander@stampen.com
kungalvs-postenmedieradgivare
Therese Persson
Medierådgivare
0739614655
therese.persson@stampen.com
medieradgivarest-tidningen
Helena Broberg
Medierådgivare
0739614615
helena.broberg@sttidningen.se
medieradgivarest-tidningen
Fredrik Bergvall
Medierådgivare
0739614617
fredrik.bergvall@sttidningen.se
kungalvs-postenmedieradgivare
Catrinhe Fagergren
Medierådgivare
0739614605
catrinhe.fagergren@stampen.com
hallands-nyheterkungsbacka-postennya-varbergsposten
Anna Lindahl
Medierådgivare
010-471 53 25
anna.lindahl@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Sophia Haddad Isaksson
Föräldraledig - Medierådgivare
010-471 53 28
sophia.haddadisaksson@hn.se
medieradgivarestromstads-tidning
Peter Datek
Medierådgivare
070-9954161
peter.datek@stnb.se
bohuslaningenmedieradgivare
Jessica Myrehag
Medierådgivare
070-8215851
jessica.myrehag@bohuslaningen.se
bohuslaningenmedieradgivare
Marina Olsson
Medierådgivare
072-0506903
marina.olsson@bohuslaningen.se
bohuslaningenmedieradgivare
Dag Tisell
Medierådgivare
070-6999165
dag.tisell@bohuslaningen.se
bohuslaningenkungalvs-postenmedieradgivarest-tidningenstromstads-tidning
Annelie Kölbel
Medierådgivare
073-1433874
annelie.kolbel@stampen.com
bohuslaningenkungalvs-postenmedieradgivarest-tidningenstromstads-tidning
Lena Karlsson
Medierådgivare och teamleader
070-6879166
lena.karlsson@stampen.com
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Marit Bengtsson
Medierådgivare
010-471 53 23
marit.bengtsson@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivare
Ronnie Persson
Medierådgivare
010-471 52 21
ronnie.persson@hn.se
kungsbacka-postenmedieradgivare
Tobias Gathendahl
Medierådgivare
070 850 52 60
tobias.gathendahl@stampen.com
kungsbacka-postenmedieradgivare
Emma Skoglund
Medierådgivare
0704 97 75 95
emma.skoglund@stampen.com
hallands-nyhetermedieradgivare
Annika Almér
Medierådgivare
010-471 53 24
annika.almer@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Annelie Gustavsson
Medierådgivare
010-471 53 50
annelie.gustavsson@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Emma Askman
Medierådgivare
010-471 53 93
emma.askman@hn.se
hallandspostenmedieradgivare
Anna Lönnergård
Medierådgivare
010-471 50 78
anna.lonnergard@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Caroline Wennersten
Medierådgivare
010-471 51 37
caroline.wennersten@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Emil Henberg
Medierådgivare
010-471 50 57
emil.henberg@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Frida Karlsson
Medierådgivare
010-471 51 14
frida.karlsson@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Ia Lindberg
Medierådgivare
010-471 50 91
ia.lindberg@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Jonas Gustavsson
Medierådgivare
010-471 51 95
jonas.gustavsson@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Maria Thorén
Medierådgivare
010-471 50 83
maria.thoren@hallandsposten.se
medieradgivarettela
Emma Sundebäck
Medierådgivare
0767-72 21 61
emma.sundeback@ttela.se
medieradgivarettela
James Blomgren
Medierådgivare
0706-97 49 96
james.blomgren@ttela.se
medieradgivarettela
Emil Almroth
Medierådgivare
0708-12 87 60
emil.almroth@ttela.se
hallandspostenmedieradgivare
Thomas Ylander
Medierådgivare
010-471 50 82
thomas.ylander@hallandsposten.se
hallandspostensaljkoodrinator
Anna Säfqvist
Säljkoordinator
010-471 50 81
anna.safqvist@stampen.com
forsaljningchefhallandsposten
Martin Möllborn
Försäljningschef
010-471 51 86
martin.mollborn@hallandsposten.se
alingsas-tidningalingsaskurirenforsaljningcheflerums-tidning
Fredrik Oredsson
Försäljningschef
0322-668314
fredrik.oredsson@stampen.com
bohuslaningenforsaljningchefkungalvs-postenst-tidningenstromstads-tidning
Terese Dewill
Försäljningschef
073-58 33 798
terese.dewill@stampen.com
forsaljningchefgoteborgs-postenmolndals-postenpartille-tidning
Anders Granqvist
Försäljningschef
0708-19 63 17
anders.granqvist@stampen.com
forsaljningchefhallands-nyheterkungsbacka-postennya-varbergsposten
Henrik Johansson
Försäljningschef
010-471 53 35
henrik.johansson@hn.se
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram