Webb

Hemsidor som fångar dina kunders intresse
(Vi ser även till att de stannar)
Stampen / Webb

Modern & smart design 

Våra duktiga webbdesigners finns ett klick bort. Anlitar ni oss som er lokala mediepartner tar vi fram en modern och snygg sajt efter era designönskemål. Vi lägger stor vikt på UX-design för användarvänlighet och smarta lösningar för er mobilversion av er sajt. Till största delen bygger vi sajter i WordPress. Det gör vi dels för att Wordpress är enkelt att använda men också för att det finns mängder av nyttiga implementationer att ta del av.
Här är din medierådgivare

Responsiv design med fokus på mobilversionen

Google är sökmotorn som är mest använd i hela världen. Google utgår enbart från mobilversionen när det kommer till att mäta hur bra en sajt är byggd och hur användarvänlig den är. Därför lägger vi extra krut på mobilversionen. Vi jobbar med responsiv design för att fånga era besökares uppmärksamhet och få dem att stanna på just er hemsida.

Fördelar  med våra webbproduktioner

Vi hjälper dig igång

Vi skickar med en manual som kort och enkelt beskriver hur ni uppdaterar texter och lägger in bilder och videor på er sajt. I manualen finns även grundläggande riktlinjer för er sajts SEO.

Vi finns med under vägen

Vi hjälper er hitta ett bra webbhotell (om ni inte redan har ett), samt hjälper er med processen om ni så önskar. Om ni saknar material som bilder och texter finns vi också till hands.

Vi tar dig i mål!

Dina önskemål gäller från start till publicering. Under resans gång får ni rådgivning för det mesta inom marknadsföring om ni önskar.

Här hittar du din personliga medierådgivare

Medierådgivare
  • Alla
  • Hallandsposten (9)
  • Göteborgs-posten (7)
  • Hallands Nyheter (7)
  • Mölndals-Posten (7)
  • Partille Tidning (7)
  • Bohusläningen (6)
  • Alingsås Tidning (5)
  • alingsåskuriren (5)
  • ST-tidningen (5)
  • ttela (5)
  • Nya Varbergsposten (4)
  • Strömstads Tidning (4)
  • Kungsbacka-Posten (3)
  • Lerums Tidning (3)
medieradgivarettela
Rasmus Svantesson
Medierådgivare
0709-49 69 04
rasmus.svantesson@ttela.se
medieradgivarettela
Åsa Malmer
Medierådgivare
0739-61 46 06
asa.malmer@stampen.com
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Moa Lyberg
Medierådgivare
0737-08 16 24
moa.lyberg@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Ann-Sofie Andersson
Medierådgivare
0705-62 43 19
ann-sofie.andersson@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Marie Trollenvik
Medierådgivare
0734-24 55 23
Marie.trollenvik@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
David Lindstrand
Medierådgivare
0734-40 82 12
david.lindstrand@gp.se
digital-strateggoteborgs-postenmolndals-postenpartille-tidning
Rebecka Berlin
Digital Strateg
0733-39 06 90
rebecka.berlin@stampen.com
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Albert Martin
Medierådgivare
0709-85 72 98
albert.martin@gp.se
goteborgs-postenmedieradgivaremolndals-postenpartille-tidning
Eva Sommerland
Medierådgivare
070-692 46 64
eva.sommerland@gp.se
digital-strateghallandsposten
Johanna Liljedahl
Digital strateg, föräldraledig
010-471 51 94
johanna.liljedahl@hallandsposten.se
digital-strateghallands-nyheterkungsbacka-posten
Mattias Degermo
Digital strateg
010-471 53 29
mattias.degermo@hn.se
alingsas-tidningalingsaskurirendigital-strateglerums-tidning
Johan Eriksson
Digital strateg
0704977596
johan.eriksson@stampen.com
bohuslaningendigital-strategkungalvs-postenst-tidningenstromstads-tidning
Frida Baldvinsdottir
Digital strateg
0702980137
frida.baldvinsdottir@stampen.com
lerums-tidningmedieradgivare
Nina Olsson
Försäljning
0701482366
nina.olsson@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Trine Benjaminsson
Försäljning
0322-668307
trine.benjaminsson@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Toni Hjortheimer
Försäljning
0322-670024
toni.hjortheimer@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Lisa Malmström
Försäljning
0322-668308
lisa.malmstrom@stampen.com
alingsas-tidningalingsaskurirenmedieradgivare
Gry Svensson
Försäljning
0322-668306
gry.svensson@stampen.com
lerums-tidningmedieradgivare
Niclas Nicander
Försäljning
0708612194
niclas.nicander@stampen.com
kungalvs-postenmedieradgivare
Therese Persson
Medierådgivare
0739614655
therese.persson@stampen.com
medieradgivarest-tidningen
Helena Broberg
Medierådgivare
0739614615
helena.broberg@sttidningen.se
medieradgivarest-tidningen
Fredrik Bergvall
Medierådgivare
0739614617
fredrik.bergvall@sttidningen.se
kungalvs-postenmedieradgivare
Catrinhe Fagergren
Medierådgivare
0739614605
catrinhe.fagergren@stampen.com
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Sophia Haddad Isaksson
Föräldraledig - Medierådgivare
010-471 53 28
sophia.haddadisaksson@hn.se
medieradgivarestromstads-tidning
Peter Datek
Medierådgivare
070-9954161
peter.datek@stnb.se
bohuslaningenmedieradgivare
Jessica Myrehag
Medierådgivare
070-8215851
jessica.myrehag@bohuslaningen.se
bohuslaningenmedieradgivare
Marina Olsson
Medierådgivare
072-0506903
marina.olsson@bohuslaningen.se
bohuslaningenmedieradgivare
Dag Tisell
Medierådgivare
070-6999165
dag.tisell@bohuslaningen.se
bohuslaningenkungalvs-postenmedieradgivarest-tidningenstromstads-tidning
Annelie Kölbel
Medierådgivare
073-1433874
annelie.kolbel@stampen.com
bohuslaningenkungalvs-postenmedieradgivarest-tidningenstromstads-tidning
Lena Karlsson
Medierådgivare och teamleader
070-6879166
lena.karlsson@stampen.com
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Marit Bengtsson
Medierådgivare
010-471 53 23
marit.bengtsson@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivare
Ronnie Persson
Medierådgivare
010-471 52 21
ronnie.persson@hn.se
kungsbacka-postenmedieradgivare
Tobias Gathendahl
Medierådgivare
070 850 52 60
tobias.gathendahl@stampen.com
kungsbacka-postenmedieradgivare
Emma Skoglund
Medierådgivare
0704 97 75 95
emma.skoglund@stampen.com
hallands-nyhetermedieradgivare
Annika Almér
Medierådgivare
010-471 53 24
annika.almer@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Annelie Gustavsson
Medierådgivare
010-471 53 50
annelie.gustavsson@hn.se
hallands-nyhetermedieradgivarenya-varbergsposten
Emma Askman
Medierådgivare
010-471 53 93
emma.askman@hn.se
hallandspostenmedieradgivare
Anna Lönnergård
Medierådgivare
010-471 50 78
anna.lonnergard@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Caroline Wennersten
Medierådgivare
010-471 51 37
caroline.wennersten@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Emil Henberg
Medierådgivare
010-471 50 57
emil.henberg@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Frida Karlsson
Medierådgivare
010-471 51 14
frida.karlsson@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Ia Lindberg
Medierådgivare
010-471 50 91
ia.lindberg@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Jonas Gustavsson
Medierådgivare
010-471 51 95
jonas.gustavsson@hallandsposten.se
hallandspostenmedieradgivare
Maria Thorén
Medierådgivare
010-471 50 83
maria.thoren@hallandsposten.se
medieradgivarettela
Emma Sundebäck
Medierådgivare
0767-72 21 61
emma.sundeback@ttela.se
medieradgivarettela
James Blomgren
Medierådgivare
0706-97 49 96
james.blomgren@ttela.se
medieradgivarettela
Emil Almroth
Medierådgivare
0708-12 87 60
emil.almroth@ttela.se
hallandspostenmedieradgivare
Thomas Ylander
Medierådgivare
010-471 50 82
thomas.ylander@hallandsposten.se
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram