Stampen Media stor Vit logga

Nå hela Västkusten  

Arbetar du på en mediabyrå eller är du en annonsör som bokar via en mediabyrå -  kontakta vår försäljningsavdelning.

Finns din målgrupp på Västkusten?

Då bör du kontakta vår försäljningsavdelning som kan paketera alla titlar, sajter och produkter inom Stampens mediahus och inte enbart den region du befinner dig. 
Finns din målgrupp i hela Sverige? Vår försäljningsavdelning erbjuder förutom Stampens produkter även Citypaketet och Veckopaketet som är samarbeten med övriga mediehus där du via en säljare kan nå hela Sverige. Jobbar du på en mediabyrå? Även då ska du vända dig till vår försäljningsavdelning för vidare hjälp.
Kontakta oss

Vår räckvidd:

Totalt
 
753 000

Digitalt

Totalt
 
469 000
Mobil
 
374 000
Desktop
 
228 000

Print

Totalt
 
485 000
Prenumererat
 
460 000
Gratistitlar
 
53 000

Fördelning:

Villa / radhus
0
%
Hyreslägenhet
0
%
Bostadsrätt
0
%
Jordbruksboende
0
%
Källa: Orvesto Konsument, helår 2022. Gäller ett införande i print samt en dag digitalt i riket.

Material att ta del av

Frukostseminarium med Stampen Media och Adform – Effektiva kampanjer i cookielösa miljöer - Sweden. 

Ta del av seminariet här:

Kontakta oss

Skicka ett meddelande

Key account manager och Programmatic sales

key-account-managerstampen-media
Pontus Rosenhoff
Key account manager
0733- 58 24 64
pontus.rosenhoff@stampen.com
key-account-managerstampen-media
Martin Granath
Key account manager
0708- 27 11 18
martin.granath@stampen.com
key-account-managerstampen-media
Olivia Wennergren
Key Account manager
0768- 58 06 64
olivia.wennergren@stampen.com
key-account-managerstampen-media
Magnus Ericson
Key account manager
0738- 55 72 51
magnus.ericson@stampen.com
key-account-managerstampen-media
Alexander Eriksson
Key account manager
0708- 96 42 00
alexander.eriksson@stampen.com
programmatic-salesstampen-media
Olivia Fors
Programmatic sales specialist
0706- 90 45 79
olivia.fors@stampen.com
forsaljningchefprogrammatic-salesstampen-media
Håkan Hamrin
Head of Programmatic
0703- 16 16 97
hakan.hamrin@stampen.com
forsaljningchefhead-of-partnerships-and-agencyskey-account-managerstampen-media
Andreas Edehorn
Head of Partnerships and Agencys
073 - 264 18 00
andreas.edehorn@stampen.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram